Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZIE gazdálkodási és menedzsme...

SZIE gazdálkodási és menedzsment szakról (Gödöllő) mi a véleményetek kiegészítő szakként?

Figyelt kérdés

Levelezőn ezt az egy gazdasági szakot találtam, ahol nem minden héten vannak az órák, hanem tömbösítve, ezért ha jelentkezek valahova, akkor ez lesz az.

Programozóként dolgozok és mellette járok egyetemre proginfón, emellé kiegészítésként gondoltam, valami gazdasági jellegű tudás jól jönne, hogy ne csak kalapáljam a billentyűzetet, hanem értsem a gazdasági hátterét is annak, amit csinálok.

Viszont nem tudom, hogy mennyire igényes ott az oktatás. Ha valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, amit meg is osztana velem, azt nagyon megköszönném!



2019. jan. 26. 22:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!