Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Behívnak szóbelire ennyi ponttal?

Ender19 kérdése:

Behívnak szóbelire ennyi ponttal?

Figyelt kérdés

Összesen 56 pontot értem el a központin (18 matek és 38 magyar) és a Madách Imre gimnáziumba(bp) szerintetek behívnak szóbelizni?(haladó angol 1,5 osztályt indítanak)

A félévimben egyedül magyarból voltam négyes és matekból (tavaly is) minden másom 5-ös lett

Köszi a válaszokat előre is!



2019. jan. 29. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2019. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Sajnos a mostani felvételi nagyon rossz lett(legalábbis szerintem),én is ugye most írtam....én azt mondom azért próbáld meg!Én akiket kérdeztem,a matek nagyon lehúzta a pontjaikat,szóval lehet hogy az országos/iskolai átlag is kevesebb lesz.Szorítok neked!Jelölj meg azért más sulikat is,és anyám szavait idézve “az érettségi mindenhol érettségi”.

2019. jan. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de szerintem sem. Ott 80 pont felett kell írni, h egyáltalán szóba álljanak veled😕 szerintem engedd el és keress mást 😕
2019. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Helló,ha valakit érdekelne sajnos nem hívtak be de ezzel számoltam bőven de azért jó lett volna:)
2019. febr. 24. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!