Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » KRE BTK - Pszichológia major...

KRE BTK - Pszichológia major mellett japán (keleti nyelvek és kultúrák) minor?

Figyelt kérdés
Elsősorban az érdekelne, hogy pszichológia alapszakhoz lehetséges-e japán minort felvenni a Károlin, de ha valaki tudna küldeni egy listát a lehetséges minorokról, azt is nagyon megköszönném.

2019. jan. 29. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán lehet pszichológia mellé minort felvenni?
2019. jan. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elméletileg lehet, csak nem volt részletezve a dolog... legalábbis itt nem írják, hogy nem lehetséges.


[link]

2019. jan. 29. 18:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológia szak mellé nincs minor. Én is szerettem volna, de sajnos nem lehet.
2019. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%

Szia!


Szerintem fel tudod venni a japánt minorban!


Ezt a felvi.hu-n találtam:


Specializálódás a képzés során


Tanulmányaik során a hallgatók 50 kredit értékben összefüggő differenciált szakmai képzési egységet választhatnak, amely lehet egyrészt

- a saját alapképzési szakjuk másik szakiránya vagy az alapképzési szak adott szakirányának további szakterületi ismereteit tartalmazó specializáció (illetve specializációs csomag),


- vagy egy másik alapképzési szak alapvető szakterületi ismereteire épülő, ún. modul (minor).


A szakterületi specializációk csak megfelelő számú jelentkező esetén indulnak.

2019. jan. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pszichológia képzés eltér a többi bölcsészképzéstől, nem lehet mellé minort felvenni.
2019. jan. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!