Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a budapesti Hunfalvy...

Milyen a budapesti Hunfalvy János szakgimnázium?

Figyelt kérdés
Milyen a közösség illetve az oktatás? Melyik tagozatot ajánlanátok?
2019. jan. 29. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hunfalvy egy nagyon jó iskola.Bármelyik szakkal jól jársz! Közössèggel sincs gond.
2019. jan. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem a legtöbb lehetőséget a kéttannyelvű angol szak adja, de eddig mindegyikről csak jót hallottam. Nagyon jó tanárok, közösség és könnyen megközelíthető a helyszín. Nagyon jól meg fogod tanulni a választott nyelvet-
2019. febr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nyelvtanulás az okés, az angol a legjobb, de a francia oktatás is kiváló. A gazdaság attól függ hogy milyen tanárokat fogsz ki magadnak.
2019. febr. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nino14 válasza:
Én azt szeretném kérdezni hogy a Hunfalvy milyen gyorsan írja ki a végleges felvételi listát?Megvárják az április 30-át?
2019. márc. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!