Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a Kölcseybe vagy...

Van esélyem a Kölcseybe vagy a Szinyeibe? (Bp)

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez függ az idén írt pontoktól,de szeretném belőni magam valahova.Szóval:a vitt pontjaim azaz a maximum a felvételi pontjaim 62 (jó ratyi,tudom) összesen 112 ezzel a pont számmal behívnak szóbelire esetleg ha ott jól muzsikálnék bekerülhetek?

2019. febr. 1. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont ennyit írtam tavaly, igaz kicsit gyengébb átlaggal, de egyik helyre sem hívtak be.
2019. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. én abba reménykedek hogy sokan elkúrták még rajtam kívül!:D
2019. febr. 1. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Szobelizni tuti behivnak es ha azt kimaxolod talan felvesznek...de ez szaktol is fugg mert pl Kolcseyben max francia/oko eselyes Szinyeiben pedig emelt spanyol/francia (egyebkent ha erdekel valami ezzel a ket sulival kapcsolatban irhatsz privatot mert en Kolcseys vagyok a legjobb baratnom pedig Szinyeis)
2019. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Határ eset, de érdemes megpróbálni, mert van azért esély.
2019. febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Franciát jelöltem meg mindkettőnél.
2019. febr. 6. 17:36
 6/7 anonim válasza:
Szinyeibe van eselyed, enis Szinyeis vagyok, ugyanugy francias en 1-2ponttal kevesebbet irtam anno megis felvettek a lista elejen. Ha van kerdesed irj nyugodtan;)
2019. febr. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 timiandi ***** válasza:

Syaa.

Én is emelt franciára jártam. 112 ponttal biztos hogy behívnak és ha nem szúrod el nagyon a szóbelit akkor felbis vesznek.

2019. febr. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!