Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az alábbi egyetemek közül...

Az alábbi egyetemek közül melyikre érdemes menni? Széchenyi István Egyetem, Pannon Egyetem, Dunaújvárosi Egyetem

Figyelt kérdés
Gazdaságinformatikus szakra jelentkeznék. Nem akarok megszakadni a tanulástól, de azért megfelelő tudást szeretnék szerezni.
2019. febr. 2. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy hova mész, mivel tudás szempontjából, így is úgy is csak az alapokat fogod tudni, mikor megkapod a diplomád (ami max arra jó, hogy könnyebben betehesd a lábad az állásinterjúkra). Semmivel sem leszel különb, mint a többi frissen diplomázott, így ha jó pozíciót akarsz, akkor szabadidődben képezd magad vagy menj el gyakornokoskodni. Tanulj angolt és németet (később mást is tanulhatsz, de ezeket tekintem alapnak, amiket muszáj tudni), valamint MOOC platformokon sajátítsd el a szakmádhoz kapcsolódó képességeket. Így szerintem azt az egyetemet válaszd, ami a legolcsóbb/legkevésbé szívatósabb, mivel szükséged lesz a pénzre és a szabadidőre, ha ki akarsz emelkedni. A Pannonról annyit hallottam az egyik ismerősömtől, hogy nem a legkönnyebb, de jó eredménnyel elvégezhető, ha hajlandó vagy készülni. A többiről sajnos csak annyit tudok, amit te is megtudhatsz egy gyors Google keresésből.
2019. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dunaújvárosról tudok csak írni, de azt kell tanácsolnom, hogy felejtsd el. A hivatalos ranglistában az utolsó harmadban van, és folyamatosan csúszik lefelé.
2019. ápr. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp Győr!!!!
2019. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!