Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet karrier egyetem után...

Lehet karrier egyetem után úgy, hogy nem vagyok végig kitűnő?

Figyelt kérdés

Nem egy-két négyes miatt sírok mint a stréberek


Egyetem alatt elwinte bukdácsoltam, kettes-hármassal átcsusszantam első két -két és fél évben.


Úgy érzem nem tudok semmit, nincs megalapozott tudásom. Ha kiraknának a szakmába, elvéreznék.


Nem tudom hova vennének így fel, hol tudnék majd elhelyezkedni.


Van itt olyan aki így vitte végig az egyetemet majd el tudott helyezkedni és stabil egzisztenciat tudott építeni magának. Nem gondtalan életet akarok, csak tudjak félretenni és költhessek valamennyit magamra meg szeretteimre, egy-egy kirándulás, buli, osszejovetel, hétvégén utazni ide-oda.


Jajj, BME-re járok gépészkarra



2019. febr. 4. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, ha jól el tudod adni magad, és belerázódsz a munkamorálba.

Persze pofára is lehet esni, ha az jön le nekik hogy nem tudod a szakma alapjait sem. Gépészmérnök esetén jó műszaki érzék is kell.

2019. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!