Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákhitel? (Kérdés lentebb)

Diákhitel? (Kérdés lentebb)

Figyelt kérdés
Diákhitelt bármelyik egyetem hallgatója vehet fel? Tehát ha pl. én a Corvinusra készülök, akkor is vehetek fel ugye? Azért kérdezem, mert tudom ők éppen váltanak majd, hogy kb. csak önköltséges formában indulnak a szakok.

2019. febr. 4. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik egyetem.hallgatója felveheti, BCEs is.
2019. febr. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Valamint az érdekel még, hogy ha én elkezdem ebben az évben és most csak 300k félévente, de később ezt emelik, akkor nekem mind a 3 évben 300k/félév marad, vagy emelik nekem is?
2019. febr. 4. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez lehet egyetemenként más, de nálunk amíg nem csúszol az eredetit kell fizetni, mondjuk egy 7 féléves képzés esetén a 7. szemeszterig 300 ezret de ha menet közbem emeltek a 8. szemeszterben az emelt összeget kell.
2019. febr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, tehát ha időben elvégzem, akkor azt az összeget kell fizetnem, ami akkor volt érvényes, amikor engem felvettek?
2019. febr. 4. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Nálunk igy van, egyeteme válogatja, de amennyire tudom többnyire marad az ami a beiratkozásnál volt.
2019. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Corvinuson is (ahogy általában) felmenő rendszerben lesz bevezetve az emelt tandíj

Tehát ha te a 300 ezer/szemeszter-es szerződést írod alá akkor az fog maradni a képzés végéig :)

2019. febr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. febr. 7. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!