Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átíratkozhatnék egy kéttannyel...

Átíratkozhatnék egy kéttannyelvű iskolába? (Ami 4+1 éves)

Figyelt kérdés

A mostani iskola nem tetszik, itt emelt angolon vagyok, de az nem igazán jövök ki az osztálytársaimmal.

Az álmom hogy tolmács legyek és emiatt átszeretnék íratkozni egy kéttannyelvű gimnáziumba.

Most 9.-es vagyok

Attól hogy átíratkoznék, még mehetek 0. osztályba?

Mert szerintem fontos az a 0. Év



2019. febr. 4. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Mehetni mehetnél szerintem., de hat év gimi rengeteg. Ha most emelt angolos vagy én a te helyedben nem pazarolnék az angolra még egy évet. De nyilván, ha neked kényelmesebb úgy. Bár, az is lehet, hogy az iskola csak az eggyel feljebbi évfolyamba vesz fel, ha túllépték az előre megszabott létszámot nulladikban. Érdeklődj az adott iskolában, abból bajod nem lehet.:)

Megkérdezhetem, hogy melyik kéttannyelvűről van szó?

2019. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szimpatikusnak tűnik a Balatonalmádi kéttannyelvű gimnázium :)

Nagyon köszönöm a válaszod!!

2019. febr. 4. 23:40
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg?

Én oda járok, mekkora véletlen! :D

2019. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem sokat segített a nulladik, jó pihenőév volt. :D Semmit nem csináltam és nem tanultam, persze valamennyire gyakoroltam az angolt. De ez azért volt így, mert amúgy is nagyon jó vagyok belőle, az osztálytársaim 70%-nak tényleg fontos volt.
2019. febr. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagy szerencsém van akkor ^-^

És oda mennyire nehéz lenne átiratkoznom (ha ez lehetséges?

Neked tetszik a suli? :)

2019. febr. 5. 16:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem megfelelő jegyekkel át tudsz jönni, bár kétlem, hogy nulladikba. Kilencedikben viszont még egy középfokú is követelmény, ami mondjuk érthető.

Én személy szerint szeretek is idejárni, meg nem is. A közösség alapjában véve jó, de kezd szétesni a suli. Elég sokat kell tanulni, vannak is kétségeim a továbbtanulással szemben.

Megkérdezhetem, hogy te most hova jársz?

2019. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem szeretném azt, hogy feldedezzenek :/ bocsii


De nagyon szépen köszönöm a segítséged!!

Azt hogy érted hogy kezd szétesni az iskola?

2019. febr. 5. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz tudni átiratkozni már nulladikba, mivel már elkezdted a kilencediket.
2019. febr. 17. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2019. febr. 17. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!