Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jogász szak levelezőn?

Jogász szak levelezőn?

Figyelt kérdés

Szeretném megcsinálni a jogász szakot levelezőn viszont már dolgozom és családom is van. De ez mindig is nagy álmom volt így nem szeretném elengedni. Melyik egyetemet lenne érdemes választanom, hogy azért ne legyen nagyon szivatós és lehetőleg hét közepén ne legyenek előadások? Utazás terén rugalmas vagyok, lehet Budapesti illetve vidéki egyetem is. Másod diploma lenne egyébként.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. febr. 4. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Konkrét egyetemet nem tudok ajánlani, mert nincs tapasztalatom a jogi szakkal, viszont szerintem érdemes egy olyan egyetemet választani, aminek nem a főprofilja az Állam és Jogi kar, mert ott (én szerintem) erősebb. Olvasd el pár egyetem oldalán mit írnak a jogász szakról és amelyik szimpatikus írd be. Úgyis beírhatsz többet is max változtatsz a sorrenden.
2019. febr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!