Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem egyenlő általános...

Egyetem egyenlő általános iskola 2. 0, másnál is?

Figyelt kérdés

Meg mindenki okoskodik. Mondtam anyámék, hogy itt azt lehet, hogy bemondod végzel, nem tudnak utánanézni és nem fogja őket érdekelni... Mondtam, hogy eze legyen, de hiába.


Jaeg ők is úgy csinálnak velem, mint az ovisok. Szószerint újra élem az általánost...


2019. febr. 5. 10:11
 1/7 A kérdező kommentje:
A volt ált. iskolás igazgatóm is azzal van elfoglalva, törődne azzal a fertő iskolájával, ahhol minimális higiéniai körülmények sincsenek...
2019. febr. 5. 10:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te írni se tudsz, nemhogy egyetemre járni...
2019. febr. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mert elírtam pár szót, bocs, azok csak elírások. Attól még érthető.


De öcsémnek úgy lesz diplomája, hogy egy magyar szót nem tud helyesen leírni, lásd. "lenyúkszik", "abahaggya" és társai.

2019. febr. 5. 10:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
De mi a problémád egészen pontosan az egyetemmel?
2019. febr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Nem, egyáltalán nem érthető.
2019. febr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Attól még érthető."


Halvány fogalmam sincs, hogy a delikvens mit akar.

2019. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 dq ***** válasza:
Mi lenne ha kiírnád kérdésnek amit akarsz de ezúttal magyarul, ezt meg töröltetnénk?
2019. febr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!