Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem titkosítják az...

Miért nem titkosítják az érettségit és a vizsgákat?

Figyelt kérdés
Van egy potenciális rossz akaróm, aki befolyásolni tudná a vizsgaeredményeimet. :/

#vizsga #érettségi #titkosítás.
2019. febr. 7. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Mégis hogy?
2019. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sok képviselő barátja van és sok dolgot simított már el a segítségükkel.
2019. febr. 7. 19:46
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Dehogy tudná, az írásbelin ott van leírva tényként hogy mit tudtál, a megoldókulcs fix. A szóbeli pedig többtagú vizsgabizottság, független elnök, meg a többi osztálytársad előtt történik, nincs az a helyzet hogy ennyi ember mind azt mondja hogy te nem úgy és azt felelted, amit.
2019. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

??????????????????


NBSZ-es? Vagy szuper informatikushekkerMrRobot?

2019. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Csak azt akarja, hogy azt hidd hogy ő ezt megtudja tenni.

Ez olyan mint amikor online játékokban jön a 13 éves kisfiú: "hacker vagyok!! Feltöröm a fiókod, köszönj el tőle mert feltörtem háhá tudom a jelszód!".

2019. febr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Elég, ha az igazgató vagy egy ilyen fejes rászáll teljesen mértékben vagy akár több tanár is. Akkor hiába van független bíráló vagy akárki. Úgy alakítják az eredményt ahogy akarják.
2019. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az írásbeli eredményeidet nem lehet lerontani (az egységes javítókulcs miatt), a szóbeliden meg ott lesz az elnök, legalább 3 tanár és néhány diák. Hidd el nem nagyon tudják lerontani a jegyeidet. Persze ehhez az is kell, hogy tudj is valamit az érettségin.

Ha mégis félsz az érettségid miatt akkor vizsgázz másik suliban összeférhetetlenségre hívatkozva.

2019. febr. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lehet másik iskolában vizsgázni, nincs összeférhetetlenség a jogszabályban, és nem lehet befolyásolni az eredményt, ahogy előttem megírták.

Ha lehetne, azon nem segítene a titkosítás (pontosan mit értesz titkosításon, tartsák egy rejtett bunkerben a vizsgát?).

A vizsgabizottság tagjait terheli titoktartási kötelezettség a döntések meghozatalával kapcsolatban.

2019. febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki ilyenre tényleg képes lenne, azt te nem tudnád.
2019. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!