Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A menesgazda képzéshez milyen...

A menesgazda képzéshez milyen egészségügyi alkalmassági vizsgálat kell?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy kell és azt írják, hogy “a FOSZK-ra csak az vehető fel, akinek eü-i alkalmassagi vizsgálata során bebizonyosodott, hogy az elő állattal, lóval való biztonságos munkavegzesnek akadálya nincs”

De ez mit jelent pontosan?

Mi számít ‘akadálynak’?


Esetleg van itt olyan, aki az SZE-MÉK karon belül jar(t) erre a képzésre?



2019. febr. 9. 18:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Volt szerencsétlenségem az ovári MÉK karra járni 2017-ben.


Ha bármit is kezdeni akarsz az életeddel, elkerulöd. Az oktatás színvonala siralmas. 2-3 normális tanár van, az összes többi életképtelen.


A kollégium egy lepratelep. Nagyon sötét, kétes emberkék látják többnyire. Mivel a portaszolgálat abszolút nem szűri a járókelőket, gyakran aludtak bent hajléktalanok

is az aulában. A szobák állapota borzalmas. Amikor beköltöztem hiába könyörögtem hogy takarításanak, nem foglalkoztak vele. A padló színe sem látszott a kosztol...


Tehát, ha értelmes pályát akarsz magadnak. Messze elkerülöd.

2019. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!