Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetemen hogyan...

Debreceni Egyetemen hogyan zajlik az osztatlan tanári pályaalkalmassági vizsga?

Figyelt kérdés
Idén kell majd mennem a pályaalkalmasságira és érdekelnének a tapasztalatok róla. Mit is kell pontosan csinálni, illetve láttam a honlapon, hogy vagy egy pedagógiai témájú szövegről kell beszélni, vagy egy konkrét szituációról kell elmondani hogy, te hogyan is oldanád meg. Ezek érdekelnének, hogy milyenek is pontosan, illetve, hogy mennyire nehéz egy ilyen vizsga, sokan átmennek e?

2019. febr. 11. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne parázz tőle! A szituációk fent vannak a neten, és nincs rossz megoldása. Amit mondasz az lesz a jó csupán indokolni kell. De ne felejtsd el, hogy fel kell töltened egy motivációs levelet a felvire :). Főként abból mazsoláznak, ha oda jó dolgokat írsz és meg tudod indokolni akkor nyert ügyes van.
2019. febr. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Annyi kérdésem lenne még, hogy a motivációs levelet megnézik írásszakértővel? Tudom, hogy fura kérdés, de eléggé csúnyán írok és tényleg a tőlem telhető legszebb írásommal írtam, de ettől kicsit félek.

2019. febr. 14. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Én elektronikusan írtam :D szóval lövésem sincs :/
2019. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy oda is kellett vinni? már totál nem tudom pedig csak tavaly volt :O De az nem kizáró ok, hogy csúnyán írsz :D
2019. febr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nekem kell vinnem, plusz kikötötték, hogy kézzel kell írni. Köszi a választ mégegyszer!:)
2019. febr. 14. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!