Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek vagy gyerekeiteknek...

Nektek vagy gyerekeiteknek kellet hátratett kézzel ülni a suliban?

Figyelt kérdés
És ha igen, mikor volt ? Régen, közelmúlt ? (Az én keresztlányom suliában ez még mindig így van + van köpeny!!!)

2019. febr. 12. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kellett. Köpeny is volt. Rég volt. Túléltem. Amúgy a köpeny jó több szempontból is. Egyrészt nem csámcsognak azon a gyerekek, hogy kinek mennyibe kerül a ruhája, aztán a lánykák nem tudják mutogatni a hasukat, meg aztán nem a szép ruha lesz festékes, ragasztós, kakaós.
2019. febr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Clay Morrow válasza:
50%
2005-ben kezdtem a sulit, nem emlékszem rá, hogy hátratett kézzel kellett volna ülnöm valaha suliban. Viszont egyenruha az volt 1-4.-es koromban, illetve középiskolában kötelező volt mindenkinek az egyenruha, de az egész iskolában csak pár osztály járt mindig ingbe, nyakkendőbe és zakóban (akiknek nagyon kötelezte az osztályfőnök).
2019. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 2004-ben kezdtem az első osztályt, és hátratett kézzel kellett ülnünk. Nem emlékszem, meddig, de 3.-ban otthagytam azt az iskolát...:D
2019. febr. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!