Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek köszönnek a volt gimis...

Nektek köszönnek a volt gimis osztálytársaid?

Figyelt kérdés

Én ma elsétáltam egy mellett, oké, hogy 3.éve nem is találkoztunk, de 4 évig osztálytársam volt, szoktam is beszélgetni vele, egy koleszban voltunk...


Ma találkoztunk egy boltban, én nem ismertem meg először, köszöntem, fogta magát elment nyomkodni a telefonját arrébb, utána meg a liftben sem szólt hozzám...


Annyira fura számomra, egyáltalán nem haraggal váltunk el, csak ő elment Pestre...


2019. febr. 12. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én még soha nem találkoztam eggyel se :D Pedig Debrecen annyira nem nagy.
2019. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Zalaegerszeg meg kicsi...
2019. febr. 12. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. febr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezentúl én sem köszönök neki, aztán b.zzák meg, szinte az összesnek én köszönök előre... De vissza szoktak köszönni, néha beszélgetni is...
2019. febr. 12. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik... amelyikkel jóban voltam vagy semleges volt azok igen, akiket meg utáltam azoknak én sem köszönik és ők se nekem, de nekik már gimi alatt se köszöntem az utcán miközben egy osztályba jártunk..
2019. febr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!