Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SZTE TTIK biológia alapszakon...

SZTE TTIK biológia alapszakon tanulók írnanak nekem véleményt?

Figyelt kérdés
Lenne néhány kérdésem a szakkal kapcsolatban olyanoktól akik itt tanulnak. Bővebben irok privátban.

2019. febr. 12. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szia, nekem írhatsz :)
2019. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is írhatsz, ha szeretnél bármit megtudni!
2019. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is írhatsz, 2. Éves vagyok a szakon :)
2020. máj. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
van esetleg levelezős is köztetek? Jövőre gondoltam, hogy megpróbálom munka mellet és érdekelne mennyire teljesíthető. Először mérnöki pályára gondoltam, de ott több matek fizika amit nem árt ha jól elmagyaráznak, levelezőn meg sajnos azt elég nehéz. A másik a biológia ami közel áll hozzám, csak talán ha esetleg dolgozni is szeretnék benne elhelyezkedni nehézkes.
2020. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nappalis vagyok. (2-es) ;)
2020. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Levelezősök tudják tartani az iramot, nincs esetleg róla infód? Szerinted Bsc-vel külföldön el lehet helyezkedni, és közbe külföldön csinálni az Msc-t?
2020. dec. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!