Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A diplomáim miatt valószínűleg...

A diplomáim miatt valószínűleg ki fognak nevetni mindenhol?

Figyelt kérdés

Az alapszakos diplomám földtudományi kutató, erre pedig csináltam egy szar mérnökit, aminek semmi köze nincs a földtudományhoz (nem is tudom hogy vettek fel, de mindegy már), egy ótvar nagy baromság, egy helyen tanították az országban és azóta meg is szűnt, gondolom a kormány záratta be, mint értelmetlen és haszontalon szakot, persze nekünk ezt akkor másképp adagolták be.

Mit csináljak ezekkel, mindenhol röhögtessem ki magam vagy inkább tagadjam le a másodikat?


2019. febr. 12. 19:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt se tudom mire jó ez a két szar, hova lehetne menni, mérnöki munkához az az MSc diploma vicc kategória, főleg ezzel a BSc-vel párosítva, azonnal röhögve küldenének el mindenhonnan, hogy ezzel a két hulladékkal akarok dolgozni. Laborosnak pedig túlképzett vagyok ezekkel, vissza sem jeleznek sehonnan.
2019. febr. 12. 19:15
 2/7 A kérdező kommentje:
Az első diplomát magamtól választottam, de aztán félbe akartam hagyni az egészet, viszont egy nagyon "okos" haverom belerángatott a második hulladékba.
2019. febr. 12. 19:24
 3/7 anonim válasza:
Milyen mérnök Msc-t csináltál pontosan? Mi a mesterszakos végzettséged?
2019. febr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Földtudományi bsc és milyen mérnöki, hm?

Másrészről azért mert Te sikertelen vagy nem kell így írni erről.

2019. febr. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már egyszer-kb. egy hete-megkérdezted. Milyen válaszokat vársz még?
2019. febr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kisebbségi komplexusod van egyébként. Max emiatt nevetnek ki, nem pedig azért mert letettél egy diplomát. Földtudományi Bsc-vel rengeteg remek szakmérnöki és Msc vár rád. Persze az előkészítési szakmérnöki nem tudom mi, talán ha írnál pár tantárgyat világosabb lenne. Emellett ha jó Msc-n tanulsz, mellette lehetsz gyakornok, és már van is munkád.
2019. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell privátot írnod. :D Figyelj, jártál már pl HVG állásbörzén? Vagy más hasonlón? Hány helyre és milyen cégekhez adtál be önéletrajzot? Próbáltad egyáltalán, vagy ennyire félsz az elutasítástól?
2019. febr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!