Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Gazdasági Egyetem...

Budapesti Gazdasági Egyetem Nemzetközi gazdálkodás vagy Neumann János Egyetem (Kecskemét) Mérnökinformatikus?

Figyelt kérdés

Mostanában kéne leadnom a jelentkezésemet de nem tudom eldönteni hogy melyiket jelöljem meg első helyen. Érdekel az informatika és hogy hogyan működnek a számítógépek, illetve nem vagyok teljesen ember központú személy, a.k.a időm nagy részét a gép előtt töltöm.

Viszont több nyelven is magas szinten beszélek és vonz a nemzetközi környezet, amiben feltehetőleg kamatoztatni tudnám a nyelvérzékemet. Mindkét szak érdekel, és egyszerűen nem tudom melyiket válasszam. A matekom rozsdás, így mindkettő döcögősen indulna ezért nem hinném hogy a nehézség befolyásolná a döntésem, de nem is hiszem, hogy kéne.

Melyikkel járnék jobban? Melyiket tudnám jobban hasznosítani?



2019. febr. 12. 19:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Megkérném az esetleges válaszolókat a mérnökinfó terén, hogy legyenek szívesek ne írjanak olyan kommentet mint például "Miért nem a BME-re mész, az jobb!". Tisztában vagyok annyira az informatika világával, hogy nem az iskola fogja a kiváló szakembereket kiköpdösni, hanem az ember saját önerejéből fog azzá válni.
2019. febr. 12. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!