Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Hogyan kell teljesítenem?

A Teleki Blankába behívnak 66 pontos központival és 4,3 as átlaggal?És hogyan zajlik a szóbeli, milyen nehéz, és kb hány pontosra kell hogy sikerüljön ?

Keress kérdéseket hasonló témákban: felvételi, Teleki Blanka Gimnázium

2019. febr. 12. 21:11  Privát üzenet  

A válaszok
Ja, amúgy a Budapestire gondoltál, nem? (Előző vagyok)

# 1/6Időpont 2019. febr. 13. 16:24 Privát üzenet
Attól függ melyik tagozatot jelölöd.

# 2/6Időpont 2019. febr. 16. 14:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi és igen a Budapestibe és a bio-kémia töri nyek és akkor angolul fogok szóbelizni vagy ami a sima bio-kémiás és töris ?

# 3/6Időpont 2019. febr. 16. 18:32 Privát üzenet
Szia én is a telekibe jelenetkeztem biosz kémiára. Nekem is 66 pontos lett a felvételim az átlagom 4,7. Amúgy lehet én vagyok csak annyira hülye, hogy nem értem ezt az egészet. Most regisztrálok szóbelire aztán lehet be se hívnak vagy hogy megy ez?

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2019. febr. 19. 22:07 Privát üzenet

Nem kell parázni mindened szuper. Egy 40 pontos szóbelivel simán bent vagy (nem nehéz)

Biosz kémián bioszból és vagy kémiából szóbelizel 25-25 vagy 50 pont (bocsi nem tudom az a tagozat hogy működik ilyen szempontból.

Ha nyekre mész akkor 25 pont az angol szóbelid. Itt egy angol beszélgetés lesz csak. Tudtommal.

Illetve egy 25 pontos töri felvételid.

A tételeket úgy találod meg az iskola honlapján hogy a felkészítőn vett anyagokat keresed. Elméletileg már fent vannak. Sok sikert. Ha kérdésed van írj nyugodtan

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2019. febr. 21. 21:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi utolsó es utolsóelőtti igen regisztrálsz és emailt küldenek

# 6/6Időpont 2019. febr. 23. 17:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi történik ha nem sikerül egy félév alatt 15 kreditet teljesítenem (PPKE-JÁK)?
Angol-biológia tanárinál milyen kritériumtárgyakat kell teljesítenem?
Ha SZOTÉ-re, DOTÉ-re vagy POTÉ-re vesznek fel, de Pesten lakom, a nyári kórházi gyakorlatot az egyetemi városban kell teljesítenem vagy a lakóhelyen is lehet?
Most nyolcosztályos gimibe járok, nyolcadikos vagyok. Tudom hova szertnék menni egyetemre, mit kell jövöre teljesítenem? ( többi lent)
36 kreditet kell legalább teljesítenem két egymást követő aktív félévemben, hogy államilag támogatott maradjak?
Testnevelés tárgyat el lehet fogadtatni, ha már elvégeztem egy alapképzést (diplomát szereztem) és 2 félév testnevelést is kötelező volt teljesítenem?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!