Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kell teljesítenem?

Hogyan kell teljesítenem?

Figyelt kérdés
A Teleki Blankába behívnak 66 pontos központival és 4,3 as átlaggal?És hogyan zajlik a szóbeli, milyen nehéz, és kb hány pontosra kell hogy sikerüljön ?

2019. febr. 12. 21:11
 1/6 anonim válasza:
Ja, amúgy a Budapestire gondoltál, nem? (Előző vagyok)
2019. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Attól függ melyik tagozatot jelölöd.
2019. febr. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi és igen a Budapestibe és a bio-kémia töri nyek és akkor angolul fogok szóbelizni vagy ami a sima bio-kémiás és töris ?
2019. febr. 16. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia én is a telekibe jelenetkeztem biosz kémiára. Nekem is 66 pontos lett a felvételim az átlagom 4,7. Amúgy lehet én vagyok csak annyira hülye, hogy nem értem ezt az egészet. Most regisztrálok szóbelire aztán lehet be se hívnak vagy hogy megy ez?
2019. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kell parázni mindened szuper. Egy 40 pontos szóbelivel simán bent vagy (nem nehéz)

Biosz kémián bioszból és vagy kémiából szóbelizel 25-25 vagy 50 pont (bocsi nem tudom az a tagozat hogy működik ilyen szempontból.


Ha nyekre mész akkor 25 pont az angol szóbelid. Itt egy angol beszélgetés lesz csak. Tudtommal.

Illetve egy 25 pontos töri felvételid.


A tételeket úgy találod meg az iskola honlapján hogy a felkészítőn vett anyagokat keresed. Elméletileg már fent vannak. Sok sikert. Ha kérdésed van írj nyugodtan

2019. febr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó es utolsóelőtti igen regisztrálsz és emailt küldenek
2019. febr. 23. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!