Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az 59 pontos felvételi (2019)...

El Studiante duck kérdése:

Az 59 pontos felvételi (2019) -ben jónak számít?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy a 2019-es felvételi jónak számít-e? Illetve a 3. Kerületi kőrösi csoma gimnáziumba felvesznek ezzel a pontszámmal? (Rendelkezek alap, és középfokú angol nyelvvizsgával, és most tanulom a 2. Idegennyelvet)

2019. febr. 13. 16:46
 1/6 A kérdező kommentje:
Kimaradt, az hogy hozott pontokkal együtt 97 pontom van.
2019. febr. 13. 16:48
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem számít jónak. Nekem annak idején 96 pontom volt csak a két felvételivel.
2019. febr. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó. Jelentkezz nyugodtan oda😀 Sok sikert😊
2019. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es, azt kérdezte hogy a mostani a jónak számít-e nem pedig amit te írtál régebben. Tudod egyáltalán hogy mik voltak 2019-ben a feladatok?


Amúgy kicsit kevés, de nem annyira rossz mert sokan elrontották, így a többségnek is szerintem ilyesmi pontjai vannak.

2019. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"2-es, azt kérdezte hogy a mostani a jónak számít-e nem pedig amit te írtál régebben. Tudod egyáltalán hogy mik voltak 2019-ben a feladatok?"

Tudom, attól még leírtam a véleményem. És amúgy szerinted sem túl jó, tehát én miért lettem lepontozva?

Már bocs, de 59 pont az 60% sincsen, ami a négyes szintet sem üti meg érettségin, szóval ténylef nem valami jó. Az meg nem erény, hogy az átlagnál jobbat ír szerintem, mert az átlagban benne vannak az analfabéta nemtudomkik is. Egy jobb gimibe semmi esetre sem lenne elég 65 pont alatt.

2019. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem összesen van 116 pontom de sztem a 97 nem olyan rossz,egyb végül behívtak szobelizni?
2019. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!