Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elakadtam a felvételiben!...

Elakadtam a felvételiben! Segítene valaki?

Figyelt kérdés

A problémám, kérdésem az, hogy korábban már 2 félévet hallgattam 2 egyetemen, és meg kell adni ha folytattam már felsőoktatási képzést.


Megadtam, beírtam mindkettőt, de dátumot nem kért(?). Tehát nem baj, ha csak az intézményt, kart jelöltem meg?

Tudni fogják, hogy már kiiratkoztam onnan?



2019. febr. 13. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem kért, akkor biztos tudni fogják. Egyébként meg ha megnézed: folytattál már. Múlt idő. Vagyis valószínűsíthető, hogy már nincs jogviszonyod. Nem tudom az eredeti fülnél mi van, de ha ott is ilyen formában található, akkor gondolom a már nem folytatott/befejezett félévékre kíváncsi.

Szép estét! :)

2019. febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudni fogják, de ennek ellenére fognak kérni egy igazolást a korábbi TO-ról a felhasznált félévekről - legalábbis tőlem kértek. Adminisztráció...
2019. febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha tudni fogják akkor jó.


De tavaly az első felhasznált félévemről nem kértek igazolást.

2019. febr. 13. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!