Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvi-n fel kell tüntetnem...

Felvi-n fel kell tüntetnem jelentkezésnél, hogy jelenleg is egyetemre járok? (Újra akarok felvételizni máshova)

Figyelt kérdés
2019. febr. 14. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Igen, fel kell tüntetni, ODA VAN ÍRVA. Az idő alatt míg ezt kétszer is kiírtad volna már rég kitölthetted volna a jelentkezési lapot. Nem tudom miért akarod eltitkolni, senkit nem fog érdekelni, hogy te éppen egyetemre jársz-e vagy nem.
2019. febr. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is az utolsó pillanatig vacilálok jelenleg gyógyszerészetire járok állatorvosi az alternatíva tavalyi eredménnyel két 83 %-os emeltel Én nem irnám be ugy is ha más egyetemre megy az ember ráér majd kijelenkezni. Esetleg szerencsés lett volna pasziváltatni a félévet,hogy jobban fel tudjál készülni ill a 13 állammilag finanszírozott félév ne pörögjön !!
2019. febr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!