Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha felvis...

Mit csináljak, ha felvis jelentkezésemnél már elpostáztam a hitelesítő lapot, de azóta észre vettem benne több hibát is?

Figyelt kérdés
Kérlek ne ítélkezzeletek elsősorben, nem arra van szükségem most. Külföldi vagyok, kicsit körülményesebb nekem az adatok beírása a lakhelyem miatt. Többekközt ezt is elrontottam, és ha már javítok, kiveszem az utolsó (3.) jelentkezésemet is mert az abszolút zs (lehetetlen) tervnek minősül számomra, szüleim erőltették nagyon. Küldjek egy új levelet a jó hotelesítő lappal, benne egy csatolt üzenettel, h az előző, tőlem beérkezett levelet ne vegyék figyelembe? Emailemre már későn válaszolnának, 17. az a határidő amikor a felvin kell megváltoztatni az adatokat, pont ezért már hívni sem lesz érdemes őket hétfőn. Ti mit tennétek a helyemben?
2019. febr. 16. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Kijavítod és elpostázos újra és ennyi.
2019. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is várd meg amíg az adatlap beérkezik és feldolgozzák. Utána ha belépsz az efelvételibe lehetőséged van adatmódosítási kérelmet beadni, amiben a hibásan megadott adatok javíthatók. Ennek igazolására lehet, hogy kérni fogja a változtatott adatok hitelességét igazoló dokumentumok feltöltését.
2019. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(#2 vagyok) ja, azt elfelejtettem, hogy csak a személyes adataid módosíthatod, illetve egyszer lehetőséged van a jelentkezési sorrenden változtatni és jelentkezést törölni. De új hely már nem vehető fel.
2019. febr. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!