Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Kandó Kálmám vélemények...

Óbudai Kandó Kálmám vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Milyen az oktatás,a közösség?Mennyire nehéz?

2019. febr. 17. 11:22
 1/6 Estádio de Felchút ***** válasza:
100%
Nehéz. Szopni fogsz. De ha elvégzed, jó lesz.
2019. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Tavaszba csináltam az első három félévet szerintem easy...Ha azon túl vagy akkor már jó úton vagy
2019. febr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Addig kerüld el amíg lehet.
2019. febr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerinted arról a közösségről, amely azokból fog állni, akik most tavasszal sikeresen felvételiznek oda, arról ki fog most mondani neked hiteleset?

Ami a nehézséget illeti, a gyakori közönsége két típusba osztható:

1. félkézzel elvégezte

2. belerokkant

2019. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Az óbudai telephelyen sokkal nehezebb, tavaszban egyedül a műszer ér valamit..
2019. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az óbudai telephelyre járok már egy ideje, megosztom amit eddig tapasztaltam.

A közösség nekünk nagyon jó. Évfolyamtól függ azért, de általánosságban elmondható hogy összetart a brigád.

Az oktatás is nagyon jó. Amit az Automatika vagy Energetika intézet tart, mind nagyon jól felépített tárgyak, szuper tanárokkal (szakmailag és pedagógiailag is.) Amiket a tavaszmezős intézetek tartanak, azoknál egy kicsit azt éreztem, hogy fejetlen volt a rendszer esetenként. Az ottani oktatók vegyesek, de kifejezetten rossz oktatóval talán ha 2 tárgy keretében találkoztam.


Nehézség: mondjuk úgy, hogy nem sétagalopp, ha megfelelő alapokkal jössz. Ha nem fekszik a matek/fizika akkor viszont vért izzadós. Teljesíthető, de csak akkor, ha tisztességesen tanulsz, gyakorolsz, és bejársz az órákra (megéri, mert tényleg jók a tanárok). De ne a nehézséget vedd figyelembe. Ha villamosmérnök szeretnél te is lenni, akkor tegyél meg érte mindent. Kellő munkával menni fog a képzés.

Óbuda nehezebb a számonkéréseket illetően, összehasonlítva azokat (illetve tavaszos ismerősök is alátámasztották ezt.) Cáfoljatok meg ha nem így lenne!!

Ha előre tudod, hogy téged melyik szakirány érdekel, akkor oda jelentkezz majd felvétel után. (neten fent vannak a mintatervek, telephellyel együtt)


Bármi kérdésed lenne, írj nyugodtan!

2019. márc. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!