Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE magyar-töri osztatlan...

ELTE magyar-töri osztatlan tanári szakosok! Milyen az órarendetek? Hogy néz ki egy hetetek kb. időbeosztás szempontjából?

Figyelt kérdés

2019. febr. 17. 19:27
 1/6 A kérdező kommentje:
Főleg az első két félév időbeosztása érdekelne.
2019. febr. 17. 19:29
 2/6 anonim válasza:
100%
Szia :) Az hogy milyen az órarend és a beosztás nagyban függ tőled is, hogy melyik órákat veszed fel és mikorra, persze van egy mintatanterv, amit érdemes követni, de azért nem kell úgy kezelni, mint a Szentírást : D nekem az előző félévem úgy nézett ki, hogy hétfőnként volt két órám, kedden három, szerdán négy, csütörtökön három (ebből egyet szabadon választhatónak vettem fel, tehát nincs benne az mintatantervben) és pénteken egy órám volt még reggel :D így általában minden nap 2-3 körül végeztem, a mostani félévben pedig hétfőn volt három órám, kedden öt (abból egy sport, ami szintén nem kötelező) szerdán három és csütörtökön kettő, pénteken pedig nem voltak óráim és a keddet leszámítva szintén 2-3 között szoktam végezni, de ez nagyban függ attól is, hogy kihez veszed fel az órákat :)
2019. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. jún. 2. 13:33
 4/6 A kérdező kommentje:
És reggel hányra szoktál menni? :)
2019. jún. 2. 23:36
 5/6 anonim válasza:
100%
az is változó :D van amikor nyolcra, van amikor fél kilencre, van amikor tízre :D mondjuk ezt is embere válogatja, mert én inkább megyek korábban be és hamarabb végzek, de ha te mondjuk szeretsz sokáig aludni, akkor nem muszáj nyolckor kezdődő órákat felvenned. ez aló kivétel, ha egy órát csak egy adott időpontban hirdetnek meg: Németh György (Ókori Görög és Róma) mindig hétfő reggel nyolckor tart órát, és más nem tart órát a kurzusból, szóval azt kénytelen vagy akkorra felvenni... de bejárni még így se kötelező :D
2019. jún. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon köszönöm, ezek nagyon hasznos infók! :)
2019. jún. 4. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!