Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Szent István Gimnázi...

Budapesti Szent István Gimnázium? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Pár kérdést feltennék a SZIG-gel kapcsolatban, válaszaitokat előre is köszönöm! A hatosztályos szakokról van szó.

- Milyen a gimi? (tapasztalatok)

- Mennyi a ponthatár a szóbelire? + szóbeliről tapasztalatok

Illetve 83 pont (42 matek, 41 magyar) elég lenne? Átváltva 200/240 + 58/60 a hozott pontszám. (eddig össz. 258/300 és majd még jön a szóbeli ami 100 pont) Versenyeredmény “kötelező”, hogy legyen vagy csak jó ha van? Matekos szakra mennék, remélem sikerülni fog a szóbeli ha behívnak.



2019. febr. 17. 19:59
 1/3 Ender19 válasza:
Szia! Szerintem biztosan felfognak venni:)
2019. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
haha vicces anno én is feltettem istvános kérdéseket. most így végzősként azért lehet meggondoltam volna, hogy biztos ide akarok e jöbbi. viszont Sáska iszonyat jó ofő és tanár úgyhogy biztos vagyok benne hogy ő jó osztályt csinál megint:)
2019. ápr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A korábbi évek statisztikáit megtalálod a felvizsga.eu oldalon. Nekünk nagyon sokat segített.

Sok sikert!

2019. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!