Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek milyen lett az írásbeli?...

Kinek milyen lett az írásbeli? (hatodikos)

Figyelt kérdés
Már régen volt az írásbeli, de most lettem igazán kíváncsi. A véleményetekre is kíváncsi lennék. (melyik volt nehezebb, milyen volt a suli ahol megírtátok) A lányomnak 83 lett a százból —> 42 matek és 41 magyar. Nincs megelégedve az eredményével de az országos átlag szerint így is soknak számít.

2019. febr. 18. 21:41
 1/1 anonim válasza:

Én igaz, hogy nem írtam tavaly, de idén megírtam gyakorlásképp a tavalyit meg a sok-sok évvel ezelőtt lévőket.

Nekem a matek 42 a magyarban 1 pontot veszítettem, de fogalmazást nem írtam, mert mire megírom, meg kijavítja anyukám azzal elmegy a nap. De alapból mindig nekem volt a legjobbfogalmazásom az osztályban amire kindig csak 15 percet kaptunk, szóval hozzá vagyok szokva a kevés időhöz.

Én majd Győrbe a Révaiba szeretnék menni.

Hogy sikerült a lányodnak a felvételi?

Felvették?

2019. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!