Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Tóth Árpád Gimnázi...

A debreceni Tóth Árpád Gimnáziumban hogy zajlik a német nyelvi szóbeli?

Figyelt kérdés

Pár nap múlva fogok németből szóbelizni, és arra lennék kíváncsi, hogy ez pontosan hogyan is zajlik majd le😅


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. febr. 19. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tavaly szóbeliztem németből és nagyon izgultam. Odamentem a teremhez, aztán rögtön kijött a tanár, hogy én jövök. Egy asztalon voltak lefelé fordított lapok, azok közül választottam egyet, majd leültem egy padra és talán 30 percem volt kidolgozni a rajta lévő feladatokat. Ezután odaültem a tanár elé és együtt ellenőriztük a feladatokat, ha valamit elrontottam akkor segített, hogy rájöjjek hol hibáztam. Utána egy másik tanár elé ültem, bemutatkoztam, majd válaszoltam a kérdéseire, ha nem értettem, feltette másképp, nagyon kedves és segítőkész volt. Kb.2 perc beszélgetés után vége lett, és elmehettem.

Ezt tavaly írtam, de mivel azóta se változott, csak kimásoltam egy másik kérdésből. Ha részletesebben érdekelne, vagy lenne még kérdésed, írj nyugodtan! :)

2019. febr. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Ideiglenesen bent vagyok az első 17-ben!☺

2019. febr. 27. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2019. febr. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. febr. 28. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!