Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiiratkozás! Most aktív a 2....

Kiiratkozás! Most aktív a 2. félévem, vagy nem?

Figyelt kérdés

Már korábban kiírtam ezt a kérdést,


Az a bajom, hogy ki akarok iratkozni, már első félévkor, de eddig sajnos nem tettem meg.


Félek, hogy számolják e a 2. félévemet is? :(


Ma felhívtam a Tanulmányi osztályt, onnan nem tudom hova kapcsoltak, de ott az ügyintéző nem tudta megmondani a kérdésemre a választ, szóval nagyon parázom, hogy megy a 2. félvem is, és így kettő félévet "számolnak fel". Az ügyintéző szerint lehetséges.


De neptunban ez van:

[link]


És ha rámegyek a plusz jelre, szürke a menü, nem enged semmit állítani.


Most mehet a 2. félévem ? :/



2019. febr. 20. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem enged, mivel lejárt a bejelentkezési időszak. Ha nem jelentkeztél be, akkor előbb utóbb passzívra raknak, attól függ a TO hogy halad az ügyeivel. De ezzel az erővel már ki is iratkozhatnál.
2019. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!