Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium vélemény?

2019. febr. 23. 10:09  Privát üzenet  

A válaszok
Apukám járt oda, anno. Igaz, nem ma volt, de változatlanul egy erős gimnázium. Híres egyetemre vették fel és most nagyon jó állása van. Szóval nem tudom rosszat írni.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2019. febr. 25. 16:54 Privát üzenet
*tudok

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2019. febr. 25. 16:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi, jöhetnek még

# 3/4Időpont 2019. febr. 25. 18:31 Privát üzenet
Hello, én most is ide járok és nagyon jó, kedvesek és fiatalosak a tanárok, a hangulat hihetetlenül jó. Az idegen nyelvi oktatás lehetne jobb , de ha jó tanárt fogsz ki ,akkor nincs ok aggodalomra:) Ha van bármilyen kérdésed szívesen válaszolok;)

# 4/4Időpont 2019. febr. 27. 23:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szombathelyi Nagy Lajososok! Titeket hány ponttal vettek fel a B osztály természettudományos osztályába? /én idén írtam felvételit/
Szombathelyi Bolyai (matek-infó szak) vagy Nagy Lajos gimnázium (matek v. angol szak)?
A Szombathelyi Nagy Lajos Gimnáziumban van büfé?
85 ponttal felveszenk a Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium természettudományos osztályába? ( 50 pont a hozott pont, a bizonyítvány 27 a matek,43 a magyar és az elért 70 pontot meg kell felezni.
Kb. hány pontosra kell megírjam a központi felvételit, (ha kitűnő voltam 5. osztálytól 8. osztály félévig) hogy felvegyenek a Szombathelyi Nagy Lajos matek tagozatára?
Ki hányadik helyen áll a szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium ideiglenes rangsorában?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!