Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Átvesznek szerintetek másik...

Átvesznek szerintetek másik középiskolába bukással?

Figyelt kérdés
Szóval most ugye egy olyan iskolába vagyok amit a szüleim választottak nem én, én nem akartam egyáltalán és hát bukás lesz a vége fizikából ez már biztos. Sportolok is és megkerestek magasabb szintről hogy menjek oda de nem lehet ebből gond az új iskolában hogy a tanulmányaim ebben az iskolában nem a legjobbak?
2019. febr. 23. 23:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kell próbálni.
2019. febr. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha nem fizka szakos a suli akkor nem hiszem, hogy gond ha a többi tárgyból nem állsz bukásra.
2019. febr. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A fogadó iskola saját hatáskörében dönti el, hogy kit vesz át és kit nem. Sajnos egyáltalán nem kötelesek átvenni. Általában másik iskolába átmenni csak félévkor vagy év végén lehet, így leghamarabb most szeptemberben lehet erről szó. Az biztos, hogy ha fizikából idén megbuksz, akkor augusztusban osztályozó vizsgát kell tenned a jelenlegi iskoládban fizikából, hogy a következő évfolyamba léphess. Ha ez meglesz, akkor kérheted az új iskolába való átvételedet, de persze erre nincs garancia, viszont nem vesztesz semmit, ha nem sikerül.
2019. febr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem biztos az se hogy pótvizsgázhatok mert szakmaiból is bukok az még+3 csak azért nem írtam ide mert nem tudom ez érinti-e a másik sulit
2019. febr. 24. 09:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom, hogyha atmesz akkor azok a jegyeid elvesznek-e vagy mi leaz velük. Érdeklődj utána a suliban oda ahova mennél.

(Első voltam)

2019. febr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!