Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE BTK Történelem szak - A...

ELTE BTK Történelem szak - A Magyar középkor vizsga kb. mennyivel nehezebb Hegyi György Rómás vizsgájánál?

Figyelt kérdés
A második félévemben vagyok, előző félévben vizsgáztam Görög töriből (Németh-nél), valamint Rómából (Hegyinél) és mivel az ő Rómájára mondják, hogy nagyon nehéz, így gondoltam, valamennyire megfelelő viszonyítási alap lenne ez ahhoz, hogy a mostani magyar középkor 1. (Körmendi Tamásnál) mennyivel nehezebb annál. A markmyprofessor nem éppen jó viszonyítási alap, ott a Németh vizsgájára is azt írták, hogy nehéz, pedig nevetségesen könnyű volt, a Hegyi Rómája pedig szintén nem volt halálos, az is ötös lett. De a kérdés azokhoz szól, akik esetleg vizsgáztak valaha Hegyinél és utána középkorból is, hogy mennyivel érezték az utóbbit nehezebbnek? (Én eléggé félek tőle.) Előre is köszönöm.

2019. febr. 26. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen lett ?
2019. jún. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit húztál ?
2019. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem amugy-bar mar regebbi a kerdes, de maskor is hasznos lehet- ird ki csoportokba, van facebook meg messenger csoport is, es akik mar megcsinaltak, elmondjak a tapasztalatukat, konnyebben jon oda valasz, mint ide
2020. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én is jókor veszem észre a válaszokat.😅 Amúgy ötös lett, Körmendy-nél voltam, II. Andrást húztam, kellemes, barátságos vizsga volt.
2020. márc. 8. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!