Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Lehet már tudni, hogy a Százhalombattai Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnáziumban mik a ponthatárok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: SZISZKI, ponthatár

febr. 26. 15:11  Privát üzenet  

A válasz
Nincs ilyen, hogy ponthatár, és nem.

A válaszíró 28%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 2. 01:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az alábbi egyetemek közül melyikre érdemes menni? Széchenyi István Egyetem, Pannon Egyetem, Dunaújvárosi Egyetem
Ismeritek az Újbudai Széchenyi István Gimnáziumot, az Aranyt vagy a Kosztolányit? Nyílt napok már nincsenek, úgyhogy nemigen tudunk személyes tapasztalatokat gyűjteni.
Az Újbudai Széchenyi István Gimnázium média-humán illetve általános tagozatára kb. hány ponttal lehet bejutni?
Melyik lenne jobb: Szent István Egyetem vagy Széchenyi István Egyetem?
Kecskeméti Széchenyi István idegenforgalmi szakgimnáziumba hány ponttal vesznek fel kb?
Nyíregyházán a Széchenyi István szakgimnázium nehéz?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!