Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kiiratkoztam a pannonról...

Kiiratkoztam a pannonról 2014-ben, annak rendje és módja szerint. A TO leigazolta, hogy nincs tartozásom, , most meg ide csaptak rá 5 évre levélben egy 30. 000-res tartozást, nem teljesített tárgyakért, meg igazolatlan távolmaradásért?

Figyelt kérdés
Igazából, írtam nekik email-t de mint a csigák, olyanok és nem történik semmi. Az egyetmről kiiratkoztam, utána kaptam ezeket a leveleket. Ellentmondásos, hogy a neptunba is megkaptam a levelet 2014 augusztusába, hogy fizetni kell, nem teljesített tárgyért, ide levélbe már Júliusi határidő volt én meg kiiratkoztam az egyetemről Június előtt. Az nagyon biztos, hogy én ezt nem fogom nekik kifizetni, mert elmennek a .. anyjukba. Valaki tudna segíteni, mit és hogyan intézzek? Hisz, amikor kiiratkozok le kell igazolni, hogy nincs tartozásom. Most, hogy utána nekem generáltak összegeket, meg esetleg nem vettek ki az oktatásból, nem hiszem hogy az én saram. A vizsgát kiiratkozva, meg hogy és miért teljesítsem?

2019. febr. 27. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
vicces dolgok ezek. Én 3 éve végezem egy másik egyetemen. Tavaly jelentkeztem mesterre és 23000 ft-os számlát küldtek. Még alapképzés miatt, pedig nem csúsztam egy tárggyal sem, vizsgáért sem fizetem,szóval passz. De már mások is panaszkodtak, nem tudom mi ez az új trend.
2019. márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát írtam nekik levélben. 3x. Egy válasz sem érkezett. Vagyis 1, hogy továbbították az illetékesnek. Cirka 1 hónapja :D Szóval azt hiszem lesza*om. Aggódjanak a pénzükért ők. ha meg kapcsolatot nem lehet teremteni velük, nem az én hibám úgy gondolom
2019. márc. 3. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!