Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit kérdeznek a Karinthy...

Mit kérdeznek a Karinthy Frigyes gimnáziumban a szóbelin?

Figyelt kérdés
A Karinthyban, aki volt már szóbelizni, le tudná írni, hogy milyen kérdések voltak?

2019. febr. 27. 13:59
 1/6 anonim válasza:

Hali! Remélem, még nem késő.

Matekkal kezd mindenki, húznod kell majd egy lapot, amin van 6 feladat. Az első egy hosszabb, kifejtős feladat, utána 5 igaz-hamis lesz. Közben mini kérdések lesznek, főleg alsós tananyag. Aztán 10 perc szünet, majd behívnak magyarra. Kapni fogsz egy verset, 30 perced lesz leírni a véleményed róla, aztán el kell mondani. Utána húzol egy témát, arról kell 5 percig beszélgetni. Közben "puskázhatsz" a papírról. Következő nap 16:00-kor lesz fent az eredmény.

2019. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

*lemaradt

Sok szerencsét, remélem sikerül(t)!

2019. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen már voltam szerintem jól sikerült holnap tudom meg az eredmenyem☺️
2019. márc. 3. 17:57
 4/6 anonim válasza:
Akkor drukkolok! :)
2019. márc. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hány pontod lett? Jól sikerült?
2019. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziaa vegül 44 pontos lett a szóbelim és összesen 167,5 pontom van angolon 105.vagyok az ideiglenesen :)
2019. márc. 15. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!