Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen pontokkal felvesznek a...

Ilyen pontokkal felvesznek a Lovassyba vagy Vetésibe? FONTOS!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem,hogy 150 ponttal a 200-ból felvehetnek a Lovassy angol szakára? Tudom elég kevés... az angol szóbeli jó lett, csak a matek felvételit rontottam el, nem azért mert nem készültem,hanem azért, mert egyszerűen nem ment..Régi álom a Lovassy bár ennyi ponttal nem hiszem,hogy felvesznek.. Arra lennék kiváncsi,hogy hogy hallottátok ennyivel becsúszhatok angolra? Valamint a Vetési angol és francia érdekelne ott kb 167em van a 250-ből és 178 a 250-ből.. 1.francia,2.angol..Valamelyikbe van esélyem? Köszönöm a válaszokat!

#felvételi ##Lovassy ##Vetési
2019. febr. 28. 20:42
 1/10 anonim válasza:

Szia!

Én Lovassy angolon vagyok, és az a kérdésem, hogy mik a részpontjaid?

Amúgy elég necces mert én kb 180 ponttal voltam pont bent az ideiglenes szerint, de az idei évben rosszabbak a pontok mint tavaly szóval esélyes lehet :)

2019. márc. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez vetési francia lesz.
2019. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Hát szerintem a Lovassyba necces lesz, akikkel eddig beszéltem azoknak több pontja lett, de ha gondolod írj nyugodtan.
2019. márc. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát a matekom 20 lett, magyarom 35...tudom elég rossz dehát ez van.. hozott pontok 47, angol szóbeli 40/38.. Tudom necces de hátha.. Szerintetek van valamennyi esélyem? A Vetési is jó lenne persze ott inkább franciát szeretnék mert angolul már középszinten tudok..
2019. márc. 1. 18:30
 5/10 anonim ***** válasza:
ez mindenhogy kevés, a mostani felvételi nehézségét beleszámítva is. most is 175-180 kell szerintem legalább az angolhoz, vetési franciára úgy gondolom elég lesz, mivel egész osztály, és oda kevesen szeretnének elsőszámúlag menni akik nagyon erősek.
2019. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, franciára van sansz, szerintetek az nagyon rossz? Mármint sokat vesztek,hogy nem kerülök be a Lovassyba vagy inkább jól járok?
2019. márc. 1. 19:26
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem jól jársz a vetésivel, végülis a felvételi rendszer eldönti ki hova való, tehát igen, örülj neki, jobb mintha azon bánkódnál, hogy nem vettek fel a lovassyba.
2019. márc. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi az a Lovassy meg a Vetési??
2019. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8. Kettő veszprémi iskola
2019. márc. 4. 16:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Végül hova vettek fel?
2020. febr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!