Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire jó a Kodolányi János...

Mennyire jó a Kodolányi János Gimnázium?

Figyelt kérdés

Lehetséges opciónak tartom, hogy oda vesznek fel, ezért szeretnék picut kérdezősködni róla:) Milyen az iskola? Modern vagy teljesen le van robbandva belülről? A diákok normálisak? A Kodoban megy ez a"ruha alapján milyen ember vagy" megítélés? A gólyatábor milyen? Élvezni lehet, hova szoktak menni?

Előre köszönöm a válaszokat:D



2019. márc. 3. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A suli új épületet fog kapni, de még el sem kezdték építeni. Elképzelhető, h néhány évig konténer suliba fogsz járni 😔

Járnak oda ismerőseim és tudom h nincs túl sok program.


Az én ismerőseim jó fejek ott egyébként, de nem tudom milyen a többi gyerek.


Tanulást, színvonalat tekintve átlagos giminek mondanám..

2019. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én oda járok iskolába és nagyon szeretem! A tanarok tobbsege kedves a sportot nagyon elfogadjak esetleg ha te sportolsz. Az iskola belulrol szerintem atlagosnak mondhato mint egy normalis Gimnazium. A diakok tobbsege kedves es vidam szerintem gyere ide ha megteheted:)
2019. márc. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!