Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újrafelvételi állami ösztöndíj...

Újrafelvételi állami ösztöndíjasként?

Figyelt kérdés

A mostani félév végén szeretném abbahagyni az egyetemet, és jövőre felvételizni másik szakra, másik egyetemre, szintén állami ösztöndíjas képzésre. (Az idei felvételiről lecsúsztam, mivel most jött az ötlet.) És az lenne a kérdésem, hogy én úgy tudom 1 évem van a kiiratkozást követően újra felvételt nyernem és beiratkoznom, így nem kellene visszafizetni semmit. Viszont az a probléma, hogy nekem 2019.06.30-ig szól a jogviszonyom, viszont jövőre csak szeptemberben tudnék beiratkozni, és ez így kicsúszna az 1 évből? Lehetne olyat, hogy még a következő félévet passzívan kezdeném meg, és akkor csak 1 félév lenne a különbség a kiiratkozás és a beiratkozás közt?


Elnézést ha zavaros lett kicsit, de köszönöm előre is a válaszokat.:)



2019. márc. 3. 10:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a megoldás működhet, de érdemes lenne a felvi.hu-n érdeklődnöd, ott tuti info-t kapsz.
2019. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!