Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lóczy Lajos Kéttannyelvű...

Lóczy Lajos Kéttannyelvű Gimnáziumba van esélyem bejutni?

Figyelt kérdés
A felvételim 56 pontos lett(20 matek és 36 magyar) de kitűnő vagyok első óta. Megjött az ideiglenes ranglista, miszerint a 103. vagyok a rangsorban. (160-ból 116 pontom van)Az 5 éves angolra jelentkeztem, ahová 15 főt vesznek fel. Tavaly az utolsó pontszámmal bejutott 76. tavaly előtt pedig 93. volt,ahogy láttam. Szerintetek van még esélyem bejutni? Nagyon nagy álmom válna valóra ha felvennének oda..

2019. márc. 3. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán, sajnos. Nem lett ennyivel alacsonyabb az idei központi eredmény országosan.

Készülj a B tervedre.

2019. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs túl sok esélyed a tavalyi és a tavalyelőtti statisztika alapján. Április végén majd kiderül, hogy felvettek e vagy sem. Addig a gyakori népe csak biztatni tud.

Mi a másik suli amit megjelöltél? Esetleg ebben a suliban a 4 évfolyamos képzés.

2019. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát ehhez hatalmas szerencse kellene, izgulhatsz.
2019. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Megjelöltem a négy éves képzést is, ott 67. vagyok. Azt mondják vegyem úgy, hogy oda bejutottam.. B tervnek ott van A Kodolányi János Gimnázium Székesfehérváron. Csak, hogy nekem nagyon nagy előre lépés lett volna a Lóczy:"( Azért köszönöm a válaszokat!
2019. márc. 3. 20:13
 5/8 anonim válasza:

10 éve jelentkeztem a Lóczyba. 29 pontos matek, 41 pontos magyarral vettek fel az 5 éves angol, idegenforgalom szakra.


Arra nem emlékszem, hol álltam a ranglistán. De nyilván ez egy évtizedes adat, nem valószínű, hogy túl releváns.


Nem akarlak lebeszélni róla, de nekem borzasztó 5 év volt. Alig vártam, hogy vége legyen.

2019. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja, meg akkor még volt angol felvételi, külön a Lóczyban. Nem tudom, hogy ez még létezik-e. Annak a pontszámát nem tudom már.
2019. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem, már nincs szóbeli. Se az 5 éveshez, se a 4 éves képzéshez sem
2019. márc. 5. 16:48
 8/8 anonim válasza:
felvettek végül?
2021. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!