Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek? Az...

Szerintetek felvesznek? Az ideiglenes rangsorban az 56. -odik helyen vagyok,34 embert vesznek fel (111 jelentkező van). Tippelnétek, kérlek?

Figyelt kérdés
Légyszi, ne mondjátok, hogy ez attól függ, hogy ki hányadik helyre írta be, csak úgy reálisan tekintve tippeljetek! Szerintetek sikerül?

2019. márc. 4. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
15%

Nem.

Az pedig nem számít hányadik helyen lett megjelölve, csak az elért pontszám a döntő.

2019. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Még annyit, hogy ha előtted 22-en máshova mennek, akkor talán igen.
2019. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönööm az eddigi válaszokat! Még jöhetnek! Nagyon örülnék neki.
2019. márc. 4. 21:09
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy iskolával és tagozattal tudnál segíteni, egyébként felvizsga.eu és nézd meg hogy az elmúlt években hányadikak kerültek be utolsóként az adott tagozatra.
2019. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
9%

Ha vennéd a fáradságot és az oktatas.hu oldalon megkeresnéd az iskolád elmúlt évi beiskolázási adatait akkor lenne sejtésed a bekerülésed valószínűségéről.


Kb 3,5-szeres a túljelentkezés ezért nem egy elitsuli amit bejelöltél. A tippem az hogy kb a 70. az utolsó aki bekerül a suliba. Tehát nagy valószínűséggel felvesznek, de nem Te leszel a következő magyar Nobel díjas.

2019. márc. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, van esélyed. Sok sikert! :-)
2019. márc. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem attól függ hanyadiknak írtad be, hanem hogy melyik suli melyik tagozata. Ha ezt elárulod pontosabbat tudunk mondani :)
2019. márc. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején eléggé hátul voltam rangsorban, kb 90-100 körül és 50-60 embert vettek fel. Sokan jöttek még kevesebb ponttal, mint ami nekem volt. Szerintem van esélyed, bár iskolafüggő. Enyém egy átlagos szakgimnázium volt.
2019. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!