Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért ilyen rossz az érettségim?

Miért ilyen rossz az érettségim?

Figyelt kérdés

Minden évben keményen tanultam

Jártam külön órákra a suliba segítettek a tanárok jártam külön korrepetálásra, mégis mind irodalom matek 2 töri angol infó 3 én nem értem magam minden osztálytársam 4 5 őket írt, de hogyan

Csalodott vagyok utálom ezt az egész szart



2019. márc. 9. 04:04
 1/9 anonim válasza:
50%
Marciusban nincs erettsegi.
2019. márc. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

1. Nem elég keményen, hanem jól (azaz megértve, maradó, összeszedett tudást szerzve) kell tanulni.

2. Lehet, hogy csak ennyire vagy képes.

3. Lehet, hogy tudsz, de stresszhelyzetben nem tudod előadni.

2019. márc. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
1: van probaerettsegi
2019. márc. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az semmit sem èr.
2019. márc. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
Próbaérettségi volt? Akkor most gyászolj 1-3 napig, vond le a következtetést, és készülj JOBBAN! Plusz streszkezelés. Sport, meditáció, szóbeli előtt egy feles.
2019. márc. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érettségi. Amúgy meg nem mindenki egyforma okos. Ráadásul oda se figyelsz: két és fél sorodban pontosan 20 helyesírási és nyelvi hibát számoltam meg. Egyszerűen be kéne tartani a tanult szabályokat.
2019. márc. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Lehet hogy magába egy érettségi semmit nem ér de ha tovább tanulsz fosuli egyetem hoppá máris pont hogy érni fog az érettségid mert kellenek a pontok


Nem tudom hogy én mennyire okos vagyok vagy sem ismerem a gyengéimet de tudom magamról hogy mehetett volna mindegyik +1 jeggyel jobbra

2019. márc. 9. 13:44
 8/9 anonim ***** válasza:
:(
2019. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy jutott eszedbe most az érettségid, majdnem 9 hónap elteltével? És mért fontos ez? Előre nézz, ne hátra. Ha tovább akarsz tanulni, újra lehet érettségizni. Ha meg nem, akkor semmi jelentősége.
2019. márc. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!