Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Én már nem bírom tovább, hogy...

Én már nem bírom tovább, hogy egy egyetemi dolgozó már ki tudja hányadik félve kiszivárogtatja a jegyeimet?

Figyelt kérdés

Meg mi köze hozzá, hogy én mit csinálok a városban, vagy hol dolgozom?


A jegyeimen felül, most egy kis barátnőjének kiszivárogtatta, hogy passzív féléven vagyok, ennek a csajnak adott ki eddig mindent rólam, plusz hazudoznak is, hogy befeketítsenek...


A sulivan is mondta mindenkinek. Rajtam kivül erről senki nem tudott, a szüleim sem.


Teljesen kész, bizonyítani nem tudom. Pluszban mostbazt figyelgette, hogy merre járok a városban...


2019. márc. 9. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Őőő mivan?... kik ezek, milyen kapcsolatban vagy velük, miért érdekli őket hova jársz a városba stb?
2019. márc. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"mostbazt figyelgette, hogy merre járok a városban..."


Ha követ vagy zaklat, akkor érdemes lenne feljelentést tenni a rendőrségen.

Egyébként milyen kapcsolatban vagy vele, hogy ennyi mindent tud rólad, illetve a te életeddel foglalkozik? Vagy csak simán élettelen.

2019. márc. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Ezt már kiírtad egy párszor. A legnagyobb jóindulattal azt javaslom, keress fel egy pszichológust!
2019. márc. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!