Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés

Van esélyem a Csokonaiba?

Szóval, ugye kijött az ideiglenes rangsor.

Magyar-olaszra akarok menni, és sajnos 74. vagyok.

34 főt vesznek fel, és nagyon esélytelennek látom, hogy 30, -vagy akár több- diák is kiessen.

Mennyi esélyem van körülbelül..?

Nem akarom azt hallani, hogy "Ne menj a Csokonaiba" stb.

Már döntöttem, hogy oda szeretnék járni, de a pontszámom miatt kicsit elbizonytalanodtam.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Debrecen, Csokonai, magyar, olasz, gimnázium

márc. 11. 19:54  Privát üzenet  

A válaszok

szia. nem akarlak lelombozni, de azt sem akarom mondani hogy biztosan bejutsz.Szinte semmi esélyed sincsen. én is olaszra megyek, elsőnek jelöltem és 10-15. vagyok (nem akarom pontosan megadni) "Nem akarom azt hallani, hogy "Ne menj a Csokonaiba" stb." nem azzal van a baj hogy ne menj a Csokonaiba hanem hogy esélytelen hogy felvesznek xD. az eldöntéssel túl sokat nem érsz ha nincs elég pontszámod.

hány pont lett a szóbelid, írásbelid, átlagod?

# 1/5Időpont márc. 13. 19:40 Privát üzenet
szóval hámy pont?

# 2/5Időpont márc. 16. 23:02 Privát üzenet

Fel fognak venni! Ne aggódj!! Tavalyelőtt egy gyenge 3-as is bejutott...jól hátul volt az ideiglenesen.

Rengetegen nem elsőnek jelölik ez az oka.

Mindkettőtöknek részvétem, hogy oda fogtok menni és kitartást arra az 5 évre!!!

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 20. 21:44 Privát üzenet
Miért részvéted? mi a baj a sulival? oda jársz/jártál ?

# 4/5Időpont márc. 22. 18:43 Privát üzenet

Oda jártam ...Dilettáns szenya a tanárok zöme, semmire nincsenek tekintettel van kb 2 jó matektanár ugyanennyi jó angoltanár... a magyartanárok többsége viszont jó.

De ha kifogod a rossz tanárokat végigszenveded...költhetsz külön tanárra..nagy szerencse kell, hogy a többség jó legyen.

Amúgy írd itt be a keresőbe hogy Csokonai Debrecen, jó sok fórum van, ott is olvashatsz véleményeket, még ha nem mostanában írták akkor is igaz.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 26. 19:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi eselyem van? Debreceni csokonai gimnaziumba?
Ennyi ponttal van esélyem az ELTE Apáczai Gimnázium humán szakára?
Szerintetek van esélyem a Debreceni Csokonaiba gimnáziumba?
Egy kis biztatást vagy valamit légyszi! Van esélyem a Csokonaiba? (Debrecen)
Szerintetek van esélyem bekerülni a Csokonaiba?
Szerintetek van esélyem a Csokonaiba?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!