Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem a Csokonaiba?

Van esélyem a Csokonaiba?

Figyelt kérdés

Szóval, ugye kijött az ideiglenes rangsor.

Magyar-olaszra akarok menni, és sajnos 74. vagyok.

34 főt vesznek fel, és nagyon esélytelennek látom, hogy 30, -vagy akár több- diák is kiessen.

Mennyi esélyem van körülbelül..?

Nem akarom azt hallani, hogy "Ne menj a Csokonaiba" stb.

Már döntöttem, hogy oda szeretnék járni, de a pontszámom miatt kicsit elbizonytalanodtam.



2019. márc. 11. 19:54
 1/5 anonim válasza:

szia. nem akarlak lelombozni, de azt sem akarom mondani hogy biztosan bejutsz.Szinte semmi esélyed sincsen. én is olaszra megyek, elsőnek jelöltem és 10-15. vagyok (nem akarom pontosan megadni) "Nem akarom azt hallani, hogy "Ne menj a Csokonaiba" stb." nem azzal van a baj hogy ne menj a Csokonaiba hanem hogy esélytelen hogy felvesznek xD. az eldöntéssel túl sokat nem érsz ha nincs elég pontszámod.

hány pont lett a szóbelid, írásbelid, átlagod?

2019. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szóval hámy pont?
2019. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fel fognak venni! Ne aggódj!! Tavalyelőtt egy gyenge 3-as is bejutott...jól hátul volt az ideiglenesen.

Rengetegen nem elsőnek jelölik ez az oka.


Mindkettőtöknek részvétem, hogy oda fogtok menni és kitartást arra az 5 évre!!!

2019. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miért részvéted? mi a baj a sulival? oda jársz/jártál ?
2019. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oda jártam ...Dilettáns szenya a tanárok zöme, semmire nincsenek tekintettel van kb 2 jó matektanár ugyanennyi jó angoltanár... a magyartanárok többsége viszont jó.

De ha kifogod a rossz tanárokat végigszenveded...költhetsz külön tanárra..nagy szerencse kell, hogy a többség jó legyen.

Amúgy írd itt be a keresőbe hogy Csokonai Debrecen, jó sok fórum van, ott is olvashatsz véleményeket, még ha nem mostanában írták akkor is igaz.

2019. márc. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!