Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jövőre a makói JAG-ba megyek,...

Jövőre a makói JAG-ba megyek, de kíváncsi vagyok, hogy miért nézik le sokan?

Figyelt kérdés
Matek-infót jelöltem meg, és biztos, hogy felvesznek, de nem értem, hogy az osztálytársaim miért basztatnak azzal, hogy miért megyek oda, amikor a Radnótiba is mehetnék. Azt mondom nekik, hogy aki akar tanulni az itt is tanulhat, de ők akkor is leszarozzák. Miért van ez a lenézés?

2019. márc. 12. 21:24
 1/2 anonim válasza:
100%

Azért mert irigyek.

Ne foglalkozz velük. A JAG egy elég erős iskola. Hátrányban (már akinek hátrány) hogy rengeteget kell tanulni

2019. júl. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én odajárok 7 éve, nyolcosztályos osztályba.Vannak tapasztalataim,képzelheted.Bizonyos szempontból megértem azokat akik szidják,elmúlt 3-4 évben nagyon leromlott a színvonal.Régen tényleg egy nagyon erős,jó hírű iskola volt,de ez már kérdéses.Egyébként az igaz,hogy bárhol tanulhatsz,innen is mehetsz akárhova ha elég eszed van,de kb. ez akármelyik iskolára igaz így.Sok a belső konfliktus, nem túl tiszta az épület,wc-k szörnyű állapotban vannak,a tanárok között meg van egy pár megkérdőjelezhető intelligenciaszintű.
2019. aug. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!