Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szép lányok! Ti nem tapasztalt...

Szép lányok! Ti nem tapasztaltátok már hogy egyes tanárNŐITÖK CSAK a külsőtökre való irigységből kispécéznek benneteket?

Figyelt kérdés

2019. márc. 13. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%

Nincs ilyen, csak beképzeled magadnak. A felnőtt nők nem szoktak a kis csitrikre irigykedni.


Ez olyan, mint a 'szivatós' tanárok, ilyenek sincsenek, ezt azok mondják akik ostobák és nem szeretnek tanulni.

2019. márc. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2019. márc. 13. 12:25
 3/11 anonim válasza:
0%
Gyere ide a pápához majd én megvigasztallak😂
2019. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%
"papához"
2019. márc. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

#1 A felnőtt nők nem szoktak a kis csitrikre irigykedni.


Nem a szart nem, ha fényévekkel jobban néz ki nála. Nem mind persze, de van példa ilyenre is, miért ne lenne.

2019. márc. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Ilyet nem. Olyan tényleg volt, hogy egy tanár pikkelt rám. Róla lehetett tudni, hogy mindig kipécéz magának valakit valamilyen alapon. Lehet, hogy nem is volt tudatos.
2019. márc. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Elég valószínűtlen, hogy egy felnőtt tanárnő azért ad rossz jegyeket, mert szép vagy és utál emiatt, mert nem leszel csúnyább a rossz jegyektől szerintem ezt tudja jól. Más oka lehet ha tényleg pikkel rád. Különben is a szépség relatív dolog. Egyébként nekem eszembe se jutott volna soha az életemben, hogy egy tanár azért utálna azzal az okommal alátámasztva "mert én szép vagyok" nem lehet, hogy már az ebből adódó hozzáállással van a baj?
2019. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Nekem volt ilyen.

Bezárt a terembe és kiabált rám, a jegyeim miatt, meg azt mondta hogy a hosszú hajammal azt hiszem bármit elérhetek. Szidta a szüleim és engem.


Kitűnő voltam, a jegyeimmel nem tudom mi volt a baja.

2019. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Én is tapasztaltam hasonlót, csak ott a tanárnő alapból feltűnően kedvesebb volt a fiúkkal, mint a fiatalabb, szebb lányokkal. Szerintem ez nem is tudatos, szimpla rivalizálás nő és nő között. Sokan elfelejtik, hogy a tanár is ember, akinek lehetnek érzései, ösztönei.
2019. márc. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

És állandóan azt tapasztalom, hogy NÉZ...

Méregeti a testem, főleg folyosón.


Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

2019. márc. 14. 00:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!