Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kürt Alapítványi Gimnáziumról...

Kürt Alapítványi Gimnáziumról vélemények?

Figyelt kérdés
Az iskola légköre, a tanárok és ilyesmik érdekelnének.

2019. márc. 13. 17:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Mi voltunk a nyílt napon, és egy rémálom volt. A tanárok jófejek, fiatal lelkes csapat, kreatív órák, csakhát senkit sem érdekelnek, persze tisztelet a kivételnek. Ennyi motiválatlan és érdektelen gyereket egy helyen még nem láttam. Ha valakit esetleg érdekelne az óra, az sem tud tanulni, mert körülötte folyamatosan hangosan dumálnak, mászkálnak a teremben, nyomkodják a telefonukat. Az egyik tanuló az órán írtó büdös majonézes tojássalátát evett, borzalmas szag volt. A másik kiment a táblára rajzolgatni, azt hitte, hogy vicces. A másik órán nem volt ilyen rendbontás, de nagyon sajnáltam a tanárnőt, mert hiába próbálta megszólalásra bírni a tanulókat, azok csak unottan néztem maguk elé, vagy a telefonukat nyomkodták. Az iskola lepukkant, és nincs semmi dekoráció, ami feldobhatná, pedig az sztem nem pénz kérdés. Lehet, hogy csak rosszkor voltam rossz helyen, de nekem elment tőle a kedvem.
2019. márc. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
59%
Hát a nyíltnap valóban nem sikerült jól de ha elmész bármelyik állami remek műbe láthatod,hogy ez mennyivel jobb
2019. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval. Hasonló tapasztalataink vannak nekünk is a Kürttel kapcsolatban.

Második hozzászólónak üzenem, hogy más iskolában nem tapasztaltam hasonlót mint ott.

2019. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

A-a, felejtős. Eszedbe ne jusson oda menni. Habár, ha egy öntelt műkörmös kis r*b*nc vagy, akkor a te helyed. Öntelt bunkó társaság. A tanárok valamennyire normálisak, persze csak akik még újak, érted. Egyszerűen a normálisak meghülyülnek az *d*ótáktól. Én ott fél évet töltöttem, elég volt. Maga az anarchia, és a pokol a nagy szabadság, és alacsony elvárás miatt az az iskola. A tipikus utcai kölyköknek, akik elhatározták életüket, azoknak a meleg ágya. Hányinger még rá gondolnom is.

Az a gond, hogy néhány tanár is szenved, mert nem lehet órát tartani a neveletlenek miatt.

Ha szeretnél egy kiegyensúlyozott, normális életet, akkor eszedbe ne jusson oda menni.

2019. jún. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
71%
És tudod mi az undorító pluszba? A szerencsétlen liberális szöveget nyomják 0-24-ben, és azok a legalja népség is, akiknek annyi eszük nincs, hogy saját maguknak vegyenek valamit a büfében.
2019. jún. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem jó a légkör, nem igazán jó a tanítás színvonala, az egyik ok a fegyelmezetlenség. Kevés a jó tanár, és azok is hamar kiégnek. Magas a tandíj, viszont ez nem garancia arra, hogy ténylegesen tanulni tudjál.
2019. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
48%
Nagyon befogadó, jó hangulatú iskola, erős a nyelv oktatás is. (anyanyelvi tanárokkal)
2019. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Sem ezt, sem más alternatív iskolát nem ajánlok.
2019. okt. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek jó, van akinek nem. Ha gyengébb tanuló vagy, és gazdagok a szüleid,és nem akarod megerőltetni magadat, akkor a te helyed.

A közösség amúgy jónak tűnik, de a nagy részük "utcagyerek"akik nem akarnak tanulni, csak bulizgatni/ iszogatni. Biztos van pár olyan diák aki nem pózerkedik, de azok meg kivannak közösítve ezekből a közösségekből, meg azokat nézik le. Annyi pénzért havonta elég nagy luxus gimibe járni, pláne ha tényleg ilyen gyatra a színvonal. Ha meg is teheted, hogy ilyen borsos árat fizess a tandíjért, akkor is inkább azt mondom, hogy menj egy színvonalasabb gimibe, van egy csomó lehetőséged, pláne, ha okos vagy :)

2021. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Lakatos Adolf válasza:
#9 mennyi a tandíj?
2021. febr. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!