Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esélye, hogy felvesz...

Mennyi az esélye, hogy felvesznek egy tanulót gimnáziumba, aki az ideiglenes rangsorban 72. és a max létszám 30 fő?

Figyelt kérdés

Mert ugyebár vannak, akik nem első helyen jelölték meg az iskolát, összejött egy jobb suli, ilyenek... Ezen kívül a tanuló oda járt általános iskolába végig.


Szerintetek van rá esély? :/


2019. márc. 13. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha 8. után mész, akkor szinte biztos, én is 70-80 között voltam valahol és nem én voltam a leghátrébb azok közül akiket felvettek, ha csak 6-os vagy, akkor már necces, mivel 6 osztályos gimnáziumból jóval kevesebb van.
2019. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 bbmarta ***** válasza:
Megírnád melyik iskola? Könnyebben segíthetnék! Látatlanban esélyes, de ha elit gimiről van szó, az már neccesebb...
2019. márc. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat


#1 8. után


#2 privatban kuldtem

2019. márc. 15. 13:34
 4/8 anonim ***** válasza:

Az oktatási hivatal honlapján meg tudod nézni az előző évek ponthatárait és minden egyéb adatot:

[link]

2019. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves #4 köszönöm a választ, hasznos volt :)

Viszont az a baj, hogy pont ebben az évben változtattak az iskolánk felvételi-rendszerén. :/ Eddig a saját tanulókat (akik általános iskolában is oda jártak), akik első helyen jelölték meg az iskolát, szó nélkül felvették. Most viszont már ez sem biztosít helyet mindenképp a gimnáziumban.

2019. ápr. 7. 16:57
 6/8 anonim ***** válasza:

4-és vok.

Sajnos így szinte lehetetlen jósolni. Ha Budapesten van az iskola v valami megyeszékhelyen, ahol általában sokan sok helyet írnak be, akkor azt mondanám, h jó esélyed van. Bp-en nem ritka, h 100 feletti helyekről is be lehet jutni.

Drukkolok neked!

2019. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6 nem budapesti iskola. Viszont nagy a túljeletkezés. Kb 4-szeres.

Nem én vagyok az, akiről a kérdés szól, de köszönöm :)

2019. ápr. 9. 15:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem is 4-szeres a túljelentkezés, hanem majdhogynem 7-szeres! Más adatokra gondoltam hirtelen, onnan jött a 4
2019. ápr. 9. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!