Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek be kerülhetek az...

Szerintetek be kerülhetek az első 24 ember közé? (Lent)

Figyelt kérdés

Az ideiglenes rangsoron jelenleg 54.helyen vagyok,de a szakra ahová jelentkeztem csak 24 a felvehető létszám.Szerintetek ki eshet előlem az a 30 ember ?Vagy esetleg már felejtsem el?


Tudnivaló,hogy első helyen jelöltem meg ezt a bizonyos szakot.


2019. márc. 13. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet én is igy vagyok ezel egy suliba és azt mondta nekem a tanár hogy azok közül akik ezt megjelölték nem mindemki elsönek jelölte meg és igy ha más suliba veszik fel akkor kiesik ugye szerintem 30ember simán kieshet föleg ha nem erős suliba jelentkeztél!amugy milyen suliba jelentkeztél?
2019. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gimnázium...Középes eeősségűnek titulálnám,ugyanis írásbeli felvételi nem kell az iskolához.
2019. márc. 13. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!