Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bejutni a 18....

Amandakis3748827 kérdése:

Van esélyem bejutni a 18. kerületi Vörösmarty Mihály gimnáziumba kommunikációs tagozatra?

Figyelt kérdés
Ma rakták ki az ideiglenes felvételi rangsort és a szóbelin elért pontszámokat. Én a szóbelin 50ből 48at értem el, és összesen van 122 pontom. 62. vagyok az ideiglenes felvételi rangsorban és csak 16ot vesznek fel. Esélytelen bejutnom? Esetleg tudtok olyat, aki ilyen csekély helyről is bejutott, mint én? Sajnos a 7.et külföldön végeztem el és ez eléggé lerontotta a pontszámaimat :(
2019. márc. 15. 09:27
 1/7 anonim válasza:
Szia! Te nem a VIII. Kerületiről beszélsz? Mert ha igen akkor szt van esélyed 😊
2019. márc. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a 8. Keruleti Vörösmartyra gondol. Mert oda 32 embert vesznek fel.
2019. márc. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, én az Ének-Zenei és nyelvi Vörösmarty Mihályról beszélek :)
2019. márc. 25. 16:29
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Van esélyed bekerülni, eléggé elkezdett lecsúszni az iskola szinvonala. Van olyan akit 27 pontos írásbeli felvételivel felvettek. Hiába vagy 62. vagy simán bejutsz. A VM-et nagyon sokan csak másodiknak, harmadiknak jelölik, lazán bejutsz, ne parázz.

Egyébként én a nyelvi előkészitő miatt öt évet húztam le az iskolában és nagyon megbántam, hogy ide jelentkeztem. Nagyon híresztelték, hogy ez egy jó iskola. Az elmúlt 5 évben 9 angol tanárom volt és 4 német. Az iskolátol az elmúlt 5 évben elvették az ELTE előkészitői címet valamint már nem indithatnak minden osztályt előkészitős évvel. Én a helyedben nagyon megfontolnám ezt a döntést és ha esetleg még van lehetőséged megpróbálkoznék átjelentkezni valahova!

2019. jún. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Látván, hogy ez több mint egy éves kérdés, érdekelne pár dolog:)

A németnyelvisekkel nem szoktál beszélgetni? Én ugyan benne vagyok a létszámban, de máshova megyek. Viszont a barátnőm 63. helyen van. Szerinted lenne esélye? Ez az álma, nagyon szeretne oda menni. Nem tudod, tavaly hanyadik jutottt be utolsónak? Sajnos semmit nem találtam a neten:(

2020. márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb suli, de idén kommura nem jutottál volna be.
2020. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 2012ben végeztem ott poétikán, akkor nagyon jó volt. Ezek szerint lecsúszott, nem csodálkozom, azért voltak anomáliák rendesen :D
2021. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!